Mezinárodní spolupráce

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je aktivní členkou Mezinárodní asociace systemických konstelací (International Systemic Constellations Association - ISCA) od listopadu 2018.

  • ČASK uznává existenci ISCA jako celosvětovou organizací shromažďující lektory a facilitátory systemických konstelací z celého světa a v celé její diverzitě.
  • ČASK nabízí členům ISCA 50% slevu z členství v ČASK. Všechny ostatní benefity a různorodé slevy na aktivity asociace budou adresované samostatně.
  • ČASK uvítá a podporuje proaktivní a dynamický dialog se zástupci ISCA na témata spojená, ale neomezená na nejlepší praktiky v řízení organizace, etický kodex facilitátorů systemických konstelací, zkušenosti s organizací eventů apod.
  • ČASK uvítá a podporuje propagaci jejích mezinárodních eventů či akcí a setkání vedených v jazyku dostupného pro členy ISCA na všech relevantních komunikačních kanálech ISCA.

ISCA-CASK Terms of Cooperation CZ

Webové stránky ISCA (v angličtině): http://isca-network.org.

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2023 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squareenvelope-square