Události

< 2022 >
Prosinec
«
»
Po
Út
St
Čt
So
Ne
Listopad
Listopad
Listopad
1
2
3
 • Constellation workshop for English speakers and expats
  10:00 -18:00
  03/12/2022

  This workshop is aimed for English speaking clients and expats who live in Prague/Czech republic and would like to benefit from the constellation work.

  The main tool of my therapeutic work is the new constellation form called Life Integration Process (LIP) and developed by Dr. Wilfried Nelles.

  While the „classical“ family constellations (developed in 1990’s by Bert Hellinger) focus on the place of an individual within a system, ie family or other system (in an organisation/company), and the relationships within this system, the LIP focuses solely on the individual and their own life path – and their attitude to their life story and their past.

  This attitude and the fact whether we see our past as something we have embraced and that has really passed – or as something we are still entangled with – then directly influences our attitude to ourselves and the extent to which we are able to live in the present and live our inherent gifts and talents.

  If we are still busy with our own past or are identified with the past of our ancestors, we don’t have space to see ourselves and to live our own life and our own potential and talents.

  This is what we look at in this constellation work and what I help the clients to see and understand.

  If we embrace our life just as it was, we step into our adult consciousness, become free and at the same time relaxed and in tune with life as it is.

   

  In the LIP you choose representatives for the previous stages of our life: the unborn child, the child and the teenager/young person. From the position of the adult you then look back at these previous stages of your life and these parts of yourselves. Without trying to change them, fix them, improve them. If we let them the way they were, they relax and the love within our own system can start flowing.

  It is this unconditional self-love and self-acceptance that creates the healing and sets free the energy that was stuck.  As a result we can start experiencing much more joy, lightness, freedom and purpose in our life.

   

   

  Time frame: 10am – 6pm, 1,5hr lunch break

  Fee: early birds until 20.11.: 2500 CZK, later: 2900 CZK

  Venue: Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1

  Registration: email to petrape13@volny.cz, I will confirm your place and send you payment details

   

4
 • The Dark Side of the Luna • konstelace ženských archetypů
  00:00 -14:00
  04/12/2022

  V rámci konstelační a tělové praxe se setkáme s temnotou a stínem ženského archetypu, v sobě, s druhými i v příbězích, které si vyprávíme…

  Příběhy, které se tradují nebo komentují mívají různé formy, zdroje i slovní rejstřík. Zapisují se ale hluboko. A ovlivňují všechny v jejich poli… ať už jsou to legendy, pohádky, nebo „příběhy o sobě samém”.

  Škála archetypů a podob ženství může být skutečně široká. A dokud zůstává bez reflexe, limituje, svírá, místo vitality rozvíjí destrukci, jejíž příběhy se neustále opakují…

  Nějaká forma vztahování se k ženství je vlastní všem lidem, už jen proto, že všichni jsme se zrodili z mámy… a ta z podstaty lidství, nemohla být dokonalá… jak na mnohých vyobrazeních zosobňuje bohyně Kalí, darem života zároveň dala rozsudek smrti. A někdy i mnoho dalších darů, které ne vždy byly vítané…

  Co pro mě představuje ženství? Jaké má polohy? Jaké jeho formy jsou mi blízké? Jaké naopak vzbuzujÍ můj odpor? Jaké volají po setkání či zpracování? Jak se to proměňuje v čase? Jaké ženy mě přitahují? Jaké jsou mi nepříjemné? Čím se jejich příběhy týkají toho mého?

  Workshop je vhodný pro všechny, které toto téma a volá. Je vítané ladit se před setkáním na téma, avšak svou zakázku znát nemusíte (doporučuju nechat ji klidně vyvstat až na workshopu)…

  Workshop může dobře posloužit jako doplněk individuální praxe, případně na něj může individuální práce navázat.

  Je vhodný pro všechny dospělé osoby, nezávisle na pohlaví a genderu, které témata ženského principu zajímají.

  Na místě bude připravené drobné občerstení, voda a bylinný čaj. Konec workshopu bude do 14 hodin.

  Odměna za dopolední workshop je 700 korun/ místo je rezervované po uhrazení částky na účet číslo 1140901032/3030. Do zprávy pro příjemce prosím napište své telefonní číslo

  Více informací na jsem@magdalenaanna.cz nebo 777101817

5
6
7
 • INTERVIZE ČASK 2022: BRNO, 7. prosince
  17:00 -20:00
  07/12/2022

  Gorkého 29 Brno

  Gorkého 29 Brno

  Poslední letošní intervizní setkání ČASK proběhne ve středu, 7. prosince v Brně.

   

  Kdy: 7. prosince v 17.00. '

  Kde: bude upřesněno

   

  Intervizní setkání jsou otevřená nejen pro členy ČASK, ale i pro další lidi, kteří konstelace a systemický přístup používají v kontextu své profese a chtějí se v tom posunout dál. Symbolická cena vstupu na intervizi pro ne-členy ČASK je 100 Kč.

   

  Více informací: Vladimír Krutina, +420 602 565 203

8
 • LIPový večer
  17:00 -20:30
  08/12/2022

  Večer chci věnovat zejména konstelačnímu formátu LIP - procesu životní integrace podle Wilfrieda Nellese, v případě zájmu mohu postavit i klasickou konstelaci na libovolné téma. Příspěvek za večer činí 350,- Kč. Zájemce o účast prosím o zaslání informace na můj email: janadavidova@seznam.cz. Počet osob je omezen na 12. Více informací o mě najdete na webu: www.jemnamedicina.cz. Večer spoluorganizuje moje kamarádka Kateřina Hrabec, autorka skvělé metody selfbalancing- www.katerinahrabec.cz

9
10
11
 • Konstelace v Brně
  09:30 -19:00
  11/12/2022

  pravidelný jednodenní seminář rodinných konstelací konaný v Brně jednou za měsíc již po 14 let

12
13
14
 • Konstelace v obýváku
  18:30 -21:30
  14/12/2022

  Konstelace nám nabízejí způsob jak vidět vlastní situaci v širokém obraze zahrnujícím všechny, kdo jsou součástí našeho systému, a ukázat souvislosti, které jsou jinak skryté.
  Otevřený konstelační seminář. Přijďte s jakýmkoli tématem, s čímkoli, na co se chcete podívat.
  Přijďte do podporujícího, klidného prostředí. Uvolněte se a nechte odpovědi přijít svou vlastní cestou.
  Metoda konstelací nehledá v nás chybu, kterou máme "opravit". Umožňuje nám podívat se s odstupem na celou situaci a přinést harmonii a uvolnění.
  Cena: 400,- Kč
  Přihlášky: konstelace@mirekkrasa.cz
  www.krasakonstelaci.cz
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Leden

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2022 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squareenvelope-square