Rodinné konstelace u Berounky

Autor:
Miroslav Krása

Datum a čas konání:

26.05.2019, 10:00 - 17:00

Místo konání:

Řevnice - Lety
View Calendar
26/05/2019 10:00 - 17:00

 

Cokoli právě prožíváte. Možná chcete harmoničtější vztah. Možná víc peněz. Možná najít to, co vás bude bavit. Možná chcete být zdravější a víc v pohodě. Cokoli teď stojí před vámi, na vše se můžeme podívat. A když zrovna nebudete mít vlastní konstelace, stanete se součástí příběhů ostatních. Obohatí a inspiruje vás to, co budete cítit a vidět, a zároveň se všichni společně staneme součástí řešení.

Tak jako se říčka vlévá do řeky a řeka do moře, vracíme se zpátky domů. Někdy přes peřeje a slepá ramena, někdy skrze padlé kmeny a jezy. Mořem-domovem je ten stav, kdy jsme uvolnění, v bezpečí, kdy je nám dobře, kdy cítíme, že svět je prostě v pořádku. Cokoli právě teď prožíváte, cokoliv vám stojí v cestě – vším můžete bezpečně proplout. Možná se to neobejde bez cákání, taky se dost možná namočíte, ale cesta tu vždycky je.

Cena: 1.400,-

Přihlášky: https://oslavazivota.cz/konstelaceuberounky/

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

Click me
facebook-squareenvelope-square