Rodinné konstelace 9.2.2024 v Plzni

Autor:
Jan Rychlík

Datum a čas konání:

09.02.2024, 17:00 - 21:00

Místo konání:

Plzeň, Domažlická 172a, K+B elektrotechnik
View Calendar
09/02/2024 17:00 - 21:00

Mám pro vás jednu skvělou možnost, jak pochopit a nalézt řešení své životní situace, těžkostí a problémů. A to jsou konstelace. Zažili jste už rodinné konstelace? Pokud ano, tak víte, že je to naprosto fascinující, osvědčená a bezpečná terapeutická metoda, která je schopna nazírat ze širší perspektivy, léčit a uzdravovat naše vztahy na osobní  i kolektivní úrovni.   Všechny odpovědi máme v sobě. Stačí si ,, jen “ postavit konstelaci poznat a pochopit naše vnímání konkrétní situace a nalézt funkční řešení, které do systému vztahů přináší rovnováhu. Pak se vše začne ,,zázračně“ hýbat tak trochu samo.

Co konstelace uzdravuje? Naprosto vše. Třeba,  proč se  nedaří v partnerství, proč nevyděláváte víc, proč si nevěříte, jste nemocní, neuzdravujete se. Proč vás rodiče, partner, děti neposlouchají a proč se cítíte odcizení a slabí. Proč vám nefunguje účetní nebo podnik nebo vztahy na pracovišti. Proč si musíte dobíjet baterky a brát prášky a zda jsou účinné.  A v té nejvyšší úrovni dotazů a nepochopení, proč vám Bůh neodpovídá, jak fungují modlitby? A vůbec, JAK TO VŠECHNO TADY FUNGUJE.

Mé konstelační setkání už dávno neřeší jen rodinné a zdravotní problémy. Tato setkání jsou silným iniciačním zážitkem a odpovídají na mnoho vnitřních otázek, které bloudí v naší mysli. Konstelační setkání probíhají v novém formátu, který znázorňuje a dává zažít účastníkům různé druhy sebe rozvojových technik a učení. Například můžete zde zažít Iniciační konstelace, Experimentální konstelace, byznys konstelace, Konstelace poznej svého Boha, Konstelace Přítomnosti, Aktivní konstelace a případně působení energie vědomí neboli Já jsem a mnoho jiného. Pro pochopitelnost působení těchto jemně hmotných sil vše znázorňuji skrze konstelační techniku.

 To, co zde  uvidíte, vás začne rozvíjet a měnit. Poznání života se vám doslova nabízí. Tak si jej přijďte vzít.

Bližší informace naleznete v části konstelace.

Přihlášky prosím předem  přes kontaktní formulář na konci akce.

Místo konání: Plzeň, Domažlická 172a, vnitroblok za budovou K+B elektrotechnik ( před budovou K+B při odbočení z Domažlické  se vydáte doprava a vjedete do dvora a pak doleva a hned doleva. Do budovy se vchází po schodech) , suterénní přednášková místnost.

Vstupné na tyto půldenní konstelace je 400,- Kč, Pokud si budete stavět vlastní konstelaci ( při větším zájmu vybírána losem)  počítejte + postavení konstelace 800,-Kč. Pro přednostní postavení konstelace platí vstupné  + předplacená konstelace 1500,-Kč.

Přihlášení prosím nejlépe co nejdříve ( s organizačních důvodů) a nejpozději do 12.00 hod dva dny před akcí.

Podmínky a  pravidla konstelačního setkání: Během setkání postavíme nejméně 3 a více konstelací. V naléhavém případě je možno si konstelaci předplatit. Max. počet předplacených konstelací jsou tři za den. Všechny další konstelace budou vytaženy losem.

Click me
facebook-square