Rodinné konstelace 15.5. v 17.00 / České Budějovice

Autor:
Jan Rychlík

Datum a čas konání:

15.05.2024, 17:00 - 21:30

Místo konání:

České Budějovice, Obchod Slunce v Měsíci, Kněžská 82/15
View Calendar
15/05/2024 17:00 - 21:30

Dám Vám otázku: REZIGNOVALI JSTE JIŽ NA SITUACI V KTERÉ ŽIJETE? Já doufám, že ne. A i když se nedaří a my skutečně nevíme, kde je příčina našeho strádání. Je potřeba jít dál. Ale jak?

Mám pro vás jednu skvělou možnost, jak pochopit a nalézt řešení. A to jsou konstelace. Zažili jste už rodinné konstelace? Pokud ano, tak víte, že je to naprosto fascinující, osvědčená a bezpečná terapeutická metoda, která je schopna léčit a uzdravovat naše vztahy a osobní i kolektivní neúspěch, neporozumění a bolest.  Všechny odpovědi máme v sobě. Stačí si jen postavit konstelaci poznat a pochopit náš život a nalézt funkční řešení.

Co konstelace uzdravuje? Naprosto vše. Třeba,  proč se  nedaří v partnerství, proč nevyděláváte víc, proč si nevěříte, jste nemocní, neuzdravujete se. Proč vás rodiče, partner, děti neposlouchají a proč se cítíte odcizení a slabí. Proč vám nefunguje účetní nebo podnik nebo vztahy na pracovišti. Proč si musíte dobíjet baterky a brát prášky a zda jsou účinné.  A v té nejvyšší úrovni dotazů a nepochopení, proč vám Bůh neodpovídá, jak fungují modlitby? A vůbec, JAK TO VŠECHNO TADY FUNGUJE.

Mé konstelační setkání už dávno neřeší jen rodinné a zdravotní problémy. Tato setkání jsou silným iniciačním zážitkem a odpovídají na mnoho vnitřních otázek, které bloudí v naší mysli. Konstelační setkání probíhají v novém formátu, který znázorňuje a dává zažít účastníkům různé druhy sebe rozvojových technik a učení. Například můžete zde zažít Iniciační konstelace, Experimentální konstelace, byznys konstelace, Konstelace poznej svého Boha, Konstelace Přítomnosti, Aktivní konstelace a případně působení energie vědomí neboli Já jsem a mnoho jiného. Pro pochopitelnost působení těchto jemně hmotných sil vše znázorňuji skrze konstelační techniku.

 To, co zde  uvidíte, vás začne rozvíjet a měnit. Poznání života se vám doslova nabízí. Tak si jej přijďte vzít.

Přihlášky prosím předem  přes kontaktní formulář na webu   www.janrychlik.cz

Místo konání: České Budějovice, Obchod Slunce v Měsíci, Kněžská 82/15 ( v podloubí vedle magistrátu )

Bližší informace naleznete v části konstelace.

Vstupné na tyto půldenní konstelace je 400,- Kč, Pokud si budete stavět vlastní konstelaci ( při větším zájmu vybírána losem)  počítejte + postavení konstelace 800,-Kč. Pro přednostní postavení konstelace platí + předplacená konstelace 1500,-Kč.

Podmínky a  pravidla konstelačního setkání: Během setkání postavíme nejméně tři konstelace. V naléhavém případě je možno si konstelaci předplatit. Max. počet předplacených konstelací jsou dvě za půldenní setkání. Všechny další konstelace budou vytaženy losem.

Click me
facebook-square