Moudrost středu - Konstelační setkání Pardubice

Autor:
Vladimír Krutina

Datum a čas konání:

19.09.2020, 10:00 - 17:00

Místo konání:

Zahrada nitra - Černá u Bohdanče 145
View Calendar
19/09/2020 10:00 - 17:00

Někdy se nám myšlenky honí hlavou a přes jejich spletitost a spěch neslyšíme volání naší duše, nevíme kudy kam. Když se zastavíme a umožníme podívat se na tyto události z našeho středu, pak se nám naskytne možnost rozšířit svůj pohled a vidět další souvislosti.

Konstelace nám dávají možnost zažít pocit sounáležitosti. Dostat se k našim kořenům, k předkům, ke zdroji naší síly. Tím se dostáváme do svého středu, k sobě, ke své podstatě.

🔶 V rámci společného setkání vytvoříme bezpečný prostor, ve kterém budete moci sdílet svůj příběh, svá témata a postavit si konstelaci. Na této metodě je úžasné, že každý, kdo je součástí kruhu si odnese to, co potřebuje, jelikož není náhodou, že se stane součástí dané skupiny.

🔶 Cena je 1000 Kč/osobu - rezervační poplatek 500 Kč zašlete na účet 1439950103/0800 a do poznámky uveďte své jméno a příjmení. Záloha je nevratná. Doplatek proběhne v hotovosti v místě konání.

🔶 Součástí ceny je káva, čaj a drobné občerstvení z vyživující kuchyně Boženky Mertové, které tímto také děkuji za krásný prostor s příznačným názvem Zahrada nitra, který pro tyto akce vytvořila.

🔶 Ohledně organizace/parkování/navigace atp. prosím kontaktujte přímo Boženku na telefonním čísle: 608 238 807

🔶 Informace o mně naleznete na www.vladakrutina.cz

🔶 Přihlašovací formulář: ZDE

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

Click me
facebook-squareenvelope-square