LIPový večer

Autor:
Jana Davidová

Datum a čas konání:

30.11.2023, 17:00 - 20:30

Místo konání:

SELF Studio Pod Habrovou 18, Praha 5
View Calendar
30/11/2023 17:00 - 20:30

LIPový večer bych ráda zasvětila především konstelačnímu formátu LIP - procesu životní integrace podle Wilfrieda Nellese, v případě zájmu mohu postavit i klasickou konstelaci na libovolné téma (rodinné vztahy, zdravotní konstelace, pracovní atd.).
Stručně lze shrnout metodu LIP slovy jejího autora: "LIP je založen na pochopení, že náš život a vše, co se v něm stalo je naprosto bez jakékoli alternativy a vše je tedy správně tak, jak to je a bylo. Minulost existuje pouze v naší hlavě, vše, co existuje, je teď. Veškerá pozornost je zaměřená na přítomný okamžik, na spatření a přijetí toho, co bylo a je. Příčina problémů není spatřována v událostech, které se děly, ale pouze v tom, jaký k nim máme postoj nyní. Pokud necháme nenarozené dítě, dítě i dospívajícího takové, jací byli, tak se zklidní a naprosto uvolní. Tím poleví i napětí v klientovi a dostane se do souznění sám se sebou, uvolní se jeho síla a vede to k radosti a klidu."
Příspěvek činí 500,- Kč. Zájemce o účast prosím o zaslání informace na můj email: janadavidova@seznam.cz do 27. listopadu 2023. Počet osob je omezen na 10. Místo budu rezervovat po zaplacení zálohy ve výši 200 Kč na účet 1225241141/0100. Do poznámky prosím uveďte své jméno. Více informací o metodě LIP a o mě najdete na webu: www.jemnamedicina.cz. Akci spoluorganizuje moje kamarádka Kateřina Hrabec, autorka skvělé metody práce s tělem selfbalancing- www.katerinahrabec.cz.

Click me
facebook-square