Linie a Kruh - konstelační workshop v Praze

Autor:
Magdaléna Anna

Datum a čas konání:

06.11.2021, 13:00 - 18:00

Místo konání:

Praha, Kroftova 14
View Calendar
06/11/2021 13:00 - 18:00

Pracujeme s tím, co je teď a tady, v těle i mysli. Bez zbytečné omáčky a příběhů z hluboké minulosti, které už třeba dávno odezněly. Bez hektolitrů slz a širokého vypravování.

Při vedení vycházím z bodyworku i jógové praxe. V těch je tělo velmi jasný nástroj i učitel. A může tomu tak být i v konstelacích.

Ať už dorazíte se svou zakázkou nebo budete stát v konstelaci jiným, cílem je, abyste se po workshopu cítili lépe - na těle i na duši. Zkrátka jako po józe...

Otevřený je všem, kteří chtějí na svá témata získat nový náhled, poodstoupit ze svých pozic, i pro ty, které metoda zatím pouze láká a bez zakázky chtějí zjistit, o čem konstelace jsou a co jim mohou přinést do života.

Workshop je otevřený pro všechny zakázky, ať už na téma rodiny, vztahů, povolání, osobního růstu nebo globální či archetypální témata. Pokud váháte, jestli je vaše zakázka pro konstelace vhodná, můžeme ji společně přes mail probrat.

Odměna za odpolední workshop je 900 korun, své místo máte rezervované po zaplacení zálohy 500 korun na číslo účtu 1140901032/3030 (do poznámky prosím uveďte konstelace Praha).

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

Click me
facebook-squareenvelope-square