Narodila jsem se v Šumperku. Po gymnáziu jsem vystudovala medicínu a stala se doktorkou neurologie a rehabilitační medicíny. Přes 30 let působím v různých formách systému našeho zdravotnictví. Západní medicínu spojuji s různými formami alternativy. Fytoterapií, psychosomatikou, etikoterapií, akupunkturou, změněnými stavy vědomí.

Konstelační metoda je jednou z možností mojí práce s klientem. Po mnoha letech praxe se postupně vyvinuly různé formáty mých seminářů. Konstelacemi k probuzení, kde vedu klienty k dospělému vědomí v životní cestě. Ozdravné pobyty, kde konstelační práci spojuji s prací s tělem a cvičením. Pobyty v přírodě pro práci s elementy. Zdravotní konstelace pro hledající  na cestě  k nemoci a z nemoci. Lékař by měl znát, co který orgán či symptom ukazuje a umět klienta upozornit, vést, směrovat. Čtení řeči těla i životních příběhů klientů je pro mne výzvou, zábavou i poučením. Učí mě pokoře před moudrostí Vesmíru a našeho pobývání v něm.

Nově otvírám v roce 2021 nástavbový výcvik konstelací.

Více na www.ivanawurstova.cz

 

Systemické vzdělání:

Absolvované tréninky: Nástavbový výcvik rodinných, systemických a životních konstelací, Eurasys ( Europäische Akademie für Systemaufstellungen), rok 2010

Vzdělání:

III.LF UK Praha (1990), atestace - obor neurologie (1997), atestace - obor fyzikální a rehabilitační medicína (2004)

 

Směr práce: Poradenská, terapeutická, integrační, spirituální

Praxe od roku: 2010

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2022 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squarephoneenvelopeenvelope-square