Narodila jsem se v Šumperku. Po gymnáziu jsem vystudovala medicínu a stala se doktorkou neurologie a rehabilitační medicíny. Přes 30 let působím v různých formách systému našeho zdravotnictví. Západní medicínu spojuji s různými formami alternativy. Fytoterapií, psychosomatikou, etikoterapií, akupunkturou, změněnými stavy vědomí.

Konstelační metoda je jednou z možností mojí práce s klientem. Po mnoha letech praxe se postupně vyvinuly různé formáty mých seminářů. Nově pracuji metodou „ Léčení přítomností“

Léčení přítomností vychází z pozice nula, kdy na sebe a svět nahlížíme s tím, co je teď. Bez obracení se k minulosti a vyhlížení do budoucnosti.

Přítomný okamžik znamená stav bez negativních emocí. Přitakání všemu, co je právě teď. Máme šanci zahlédnout svoji duši, spočívající v lásce. Moje práce v seminářích a profesní role doktorky se propojují do formy léčení přítomností.

Jako doktorka jsem již téměř opustila svět klasické i alternativní medicíny. Všechny nemoci začínají v duši. A já vám je pomohu najít a přeměnit v dar.

Moje práce spočívá v setkávání s lidmi, kteří jsou připraveni přijímat informace, které jim chci sdělit . Podmínky účasti jsou otevřená mysl a ochota se vystavit novým informacím.

Nadále vycházíme z konstelační metody, pracujeme již však v dospělém vědomí. Neb pouze v tomto vědomí jsme schopni zdravě nahlédnout na svůj životní příběh a uvidět, kdo jsme a kde stojíme. Přijetím situace tady a teď se dostaneme mnohem dál, než bychom očekávali.

Oblasti, do kterých nahlížíme v průběhu setkání:

  • práce v dospělém vědomí a přijetí všech etap svého života, včetně “ toho dětského“ v nás
  • náhledy na svoje tělo z pohledu západní, východní i spirituální medicíny, práce se symptomy a směřování ke zdraví
  • přístup k minulosti, umění odevzdat nepotřebné, kde hledat svoji sílu a jak s ní pracovat v přítomnosti
  • postoj k budoucnosti z místa tady a teď
  • cesta k přijetí skutečnosti takové jaká je
  • jak se z toho všeho nepo…

 

“ Je to práce pro každého z nás. Nejen teorie, ale integrace nabytých postojů do běžného života. To je cílem všech mých seminářů. Nejen o „tom“ mluvit, ale především „to“ v reálném životě dělat a žít.“

 

Nově otvírám v roce 2024 dvouletý výcvik konstelací.

Více na www.ivanawurstova.cz

 

Systemické vzdělání:

Absolvované tréninky: Nástavbový výcvik rodinných, systemických a životních konstelací, Eurasys ( Europäische Akademie für Systemaufstellungen), rok 2010

Vzdělání:

III.LF UK Praha (1990), atestace - obor neurologie (1997), atestace - obor fyzikální a rehabilitační medicína (2004)

 

Směr práce: Poradenská, terapeutická, integrační, spirituální

Praxe od roku: 2010

Click me
facebook-squarephoneenvelope