povolání: VŠ učitelka

Posledních 20 let mne živí management, personalistika a psychologie na Stavební fakultě Vysokého učení technického v Brně. Pravidelně přednáším i ve světě, hlavně Finsku, Rakousku, Španělsku, Anglii a ostatních státech Evropské unie. Velmi mne zajímají způsoby a možnosti vzdělávání a jejich nezbytné reformy. Také je pro mne důležité, jak stejné  otázky řeší jinde ve světě.

V rámci své profese poskytuju konzultace v souvislosti s vedením a řízením lidí, výchovou, koučováním i osobním rozvojem.

Systemické vzdělání:

Tréning i výcvik mám u Jana Bílého 2003-2005,

konstelační praxi v rámci seminářů rozvoje osobnosti od 2005.

Workshopy i supervize jsem absolvovala nejenom u Berta Hellingera, Bhagata a W. Nellese, ráda se inspiruju i u většiny v České republice působících konstelářů. Bude mi ctí potkat i vás.

Vzdělání:

Formální vzdělání: FF UP Olomouc 1981, PdF UP 1990

Koho zajímá  profesní vzdělávání, jsem bibliograf - knihovník a filozof – teoretik kultury. Další vysokou školou byla VŠ pedagogika a na Lomonosově univerzitě v Moskvě i etika s estetikou 1983. Jsem i MUTr., řádně promočená tetina Velkomoravské strécovsko – tetinské univerzity  (MUTr. = Moraviaensis Universitas Tetina tetinarum), neb humor ke vzdělání určitě patří.

Výcvik v neuro-lingvistickém programování mám ze začátku devadesátých let ve Zlaté mysli, Silvově metodě tréninku mysli, Technice kvantového doteku Matrixu, jsem instruktorka jógy smíchu, absolvovala jsem Reiki, kineziologii One brain a řadu dalších souvisejících kurzů a workshopů.

Jazyky: čeština, slovenština, ruština, angličtina

Směr práce: Ze všeho nejvíc mne zajímá sdílení, vzájemné učení a obohacování a vytváření prostoru pro něj. Neznám mnoho větších a smysluplnějších radostí, než se radovat z přítomnosti druhých úžasných bytostí, vzájemně se inspirovat našimi jedinečnostmi. Stejně tak, jako osobní setkávání, si potřebujeme dopřát i nezbytný luxus dostatku času každý sám se sebou. Věřím, že se tady nevyplatí tlačit na pilu. Nejlepší je nechat tu energii tvořit, žasnout a to naplňování našich individuální společných záměrů si zkrátka užívat.

Praxe od roku: Tréning i výcvik u Jana Bílého 2003-2005, praxe od 2005

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2021 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squarephoneenvelopeenvelope-square