povolání: manažer ve státní správě

Vítězslav se věnuje od roku 1999 oblasti psychologie, psychoterapie a osobnostnímu rozvoji. Působil v neziskovém sektoru jako spoluzakladatel studentského klubu na Masarykově univerzitě i jako koordinátor dobrovolníků pracujících s mládeží (projekt LATA). Dále ho cesta osobnostního rozvoje vedla směrem k rovnováze těla a duše, zabývá se bojovým uměním SYSTEMA, působil i jako školitel sebeobrany, taktiky a práce se zbraní. Vzdělával se v oblasti masáže a práce s bioenergií. Současně se podílí na organizaci výstav výtvarného umění mistra Heshama Malika, ve kterých vidí prostor k jedinečnému sebepoznání diváka skrze silný obsah příběhů zachycených autorem. V roce 2014 se seznámil s metodou systemických konstelací a na počátku roku 2017 dokončil výcvik v této oblasti. V rámci konstelací je mu nejbližší téma rozvíjení vnitřního potenciálu, osobnostní rozvoj, naplňování poslání a realizace změn. Velmi rád se s vámi setká v rámci individuální nebo skupinové práce. Dále se věnuje koučování a pomáhá klientům realizovat důležité změny v životě a rozšiřovat svůj osobní potenciál.

Vzdělání:

vzdělání: psychologie, sociální politika a sociální práce : Masarykova univerzita; supervize a řízení ve zdravotnických a sociálních organizacích : Univerzita Karlova

absolvované tréninky: výcvik systemických a rodinných konstelací u Jana Bílého (2016 – 2017), SUR sebezkušenostní výcvik ve skupinové psychoterapii – Skálův institut (1999 - 2003)

Směr práce: poradenská

Praxe od roku: 2016

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2019 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squarephoneenvelopeenvelope-square