povolání: lektor, kouč, IT konzultant

informace: Psychologie, ‘praktická spiritualita’ a práce s lidmi mě intenzivně zajímá od mých 14 let. Od roku 2012 se tématům rovnováhy v životě, vztahům a životnímu naplnění věnuji profesionálně při práci s klienty.

Respektuji sílu mysli, ale za hodně přínosnou považuji i práci s tělem a skrze pocity. Svým klientům vytvářím bezpečný prostor, ve kterém mohou objevovat nejen nové odpovědi, ale také sami sebe. V individuální i skupinové praxi raději vycházím z přítomného okamžiku, než z předem připraveného plánu. To vše mne nevyhnutelně přivedlo k úžasné metodě konstelací.

V konstelacích spatřuji cestu k vnitřní celistvosti a jedinečnou metodu, která vede k pochopení základních souvislostí, kterými se řídí naše životy.

Věnuji se dlouhodobě meditaci, józe a práci s prospěšnými návyky v každodenním životě.

Vzdělání:

vzdělání:    Informační management (magisterské, 2003, Univerzita Hradec Králové)

absolvované tréninky: Výcvik systemických a rodinných konstelací u Jana Bílého (2014/15), Interní koučinkový výcvik ČSOB (Jan Pešek, R.Nocciolini, 2015), Terapeutický výcvik "Léčení Života" (Pavel Polok, 2010 - 2012)

Směr práce: poradenská, koučinková

Praxe od roku: 2014

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2019 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squarephoneenvelopeenvelope-square