povolání:    Poradce osobního rozvoje, shiatsu, kraniosakrální facilitace

S každým klientem společně hledám nejjednodušší a nejefektivnější cesty řešení toho, s čím přichází. Kombinuji individuální konstelace/náhledy a většinou pak pokračuji prací s tělem. Podle mé zkušenosti často dochází k jedinečnému uvědomění a ukotvení konstelačního obrazu i v paměti těla.

Vzdělání:

absolvované tréninky: Výcvik systemických konstelací u Jana Bílého (2013),  Hledat, najít, pustit - Jitka Vodňanská,  Shiatsu - Darja Havelková,  Shiatsu - Jan Pletánek,  Healing podle Barbary A.Brennan - Darja Healing School,  Kraniosakrální terapie - Nijesh Ulrych Hesse a Majka Zelenáková,  EFT a další techniky- Marta Nosková, Richard Flook,  Reiki - Eva Melzerová,  Inge Schubert, Sofie Hanáková. V současnosti ve výcviku Dech existence - Bhagat.

 

Směr práce: Poradenská

Praxe od roku: 2013

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2019 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squarephoneenvelopeenvelope-square