povolání: Fyzioterapeutka, specializovaná na oblast gynekologicko - porodnickou.

informace: Jsem fyzioterapeutka, specializovaná na oblast gynekologie a všechna ženská témata spojená se sexualitou, početím, těhotenstvím a porody. Naplno se věnuji metodě Ludmily Mojžíšové. Během své dvacetileté praxe jsem měla možnost pracovat s tělesně postiženými, zdravými, sportovci, seniory i malými dětmi. Kromě fyzioterapie se věnuji také osobnostnímu rozvoji žen a vzdělávání budoucích kolegyň. Rodinné a systemické konstelace ráda používám jako jeden z nástrojů k pochopení skutečných souvislostí života. Poskytuji individuální sezení i skupinová setkání v ženském kruhu. Nyní kombinuji systemické náhledy s principy metody Petera Levina Somatic Experiencing®.V konstelacích je pro mne důležité respektovat jedinečnost tělesného a nervového systému jedince. Snažím se pracovat jemně, v novém kontextu, který posiluje, stabilizuje a hledá přirozenou rovnováhu života.

Jsem autorkou knihy PLODNÁ VIZE, která se tématicky věnuje neplodnosti.

 

Vzdělání:

vzdělání: VŠ - fyzioterapie

absolvované tréninky: Systemické a rodinné konstelace - Jan Bílý (2015);HD a Rodinné konstelace - PhDr. Zlata Hálová CSc; Výcvik rituálů - Barbora Zemanová (Nádvorníková); Metoda Ludmily Mojžíšové; Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového aparátu - měkké techniky dle Prof. Lewita; Spirální dynamika; Taping, kineziotaping, dynamictaping; SM Systém, Lektorský výcvik v Metodě Ludmily Mojžíšové, Somatic Experiencing® (2018 - 2020) unikátní přístup k traumatu skrze somatické prožívání.

Směr práce: Poradenská, Terapeutická

Praxe od roku: 2015

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2021 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squarephoneenvelopeenvelope-square