Magdaléna je celoživotní studentka propojení těla a duše. Mimo konstelací pracuje s čakra jógou a její energetikou, s marmovou terapií a dalšími bodyworkerskými technikami. Jejím srdečním tématem je ženství, jeho různé kvality, podoby a přechodové rituály. Má mnoho zkušeností s provázením žen v době očekávání i během raného mateřství.

Základem její práce je individuální práce s tělem zaměřená dle aktuálních potřeb klienta a rituální ošetření zásadních životních momentů. Její zkušenosti s prací s tělem se promítají i do její konstelační práce. Aktuálně nabízí individuální konstelace v Praze či v Berouně.  Pořádá ale i tématické workshopy, při kterých kloubí konstelační, energetickou i jógovou zkušenost (https://www.facebook.com/pg/magdalenaannayoga/events/).

 

Systemické vzdělání:

Výcvik systemických konstelací u Jana Bílého (absolvován 2015)

Vzdělání:

Certifikovaná lektorka Čakra Jógy (2019, Barbora Hu a Andrea Knotková),

Marmová terapie (2019, Neel Venugopal)

Masérský rekvalifikační kurz (2013, eduspa) a na to navazující desítky dalších kurzů a seminářů (múládhára a její témata, Shambala 1024, aromaterapie, čínská tlaková masáž a další)

 

Jazyky: Český, anglický

Směr práce: sebepoznávací, poradenská, celostní, individuální práce s klientem

Praxe od roku: 2013

Česká asociace systemických konstelací

Česká asociace systemických konstelací (ČASK) je sdružení facilitátorů, lektorů, studentů a podporovatelů systemických konstelací v České republice. Mise ČASK je propojení lidí, sdílení informací, rozvoj metody systemických konstelací a podpora naších členů za účelem společného růstu.

Facebook stránka ČASK

© Copyright 2021 - Všechna práva vyhrazena
Click me
facebook-squarephoneenvelopeenvelope-square